Насолодитися флоренцією без суєти

Опубликовано: 03.09.2018

Столиця Італійського Відродження - Флоренція. Саме з цим чудовим містом пов`язане життя і творчість Данте, Боккаччо, Леонардо да Вінчі, Рафаеля, Мікеланджело. Флоренція по праву вважається музеєм під відкритим небом.

Щороку Флоренцію відвідують тисячі туристів. Що ж мандрівники шукають і знаходять в цьому неперевершеному місті? Туристи не тільки хочуть помилуватися на визначні пам`ятки Флоренції (численні музеї, пам`ятники архітектури і т.д.), для багатьох приїжджих відвідування цього міста є духовною потребою, спробою знайти відповіді на різні питання. Однак для того щоб побачити всі визначні пам`ятки столиці Італійського Відродження, не вистачить і року. Тільки огляд пам`яток, будівель і галерей на площі Синьйорії і прилеглих вулицях може зайняти кілька тижнів.

Собори і музеї відкриті для відвідувачів з 8:00 за місцевим часом. А оглядати фасади Палаццо Пітті, Палаццо Веккьо, Санта-Кроче, Санта-Марія-дель-Фіоре найкраще рано вранці, в той час, коли чарівність середньовічної Флоренції не порушується присутністю тисяч туристів.

Обов`язково варто побувати в галереї Уффіці, де зібрані кращі роботи як представників Італійського Відродження, так і інших європейських художників до XVIII століття включно.

У Палаццо Пітті знаходиться Палатинская галерея. У зборах музею - кращі зразки ренесансного, античного і барочного мистецтва. Тут же розташовується і музей срібла, в експозиції якого представлені вази з колекції Лоренцо I Медичі Прекрасного. Саме в період його правління культурна, економічна і політична життя Флоренції досягла небувалого розквіту. Позаду Палаццо Пітті - сади Боболі, музей паркової скульптури і архітектури Ренесансу.

Унікальна пам`ятка міста - древній міст через річку Арно. Понте Веккьо є одним з небагатьох споруд такого роду, яке зберегло свій початковий середньовічний вигляд. Уздовж всього моста прокладена Галерея Вазарі. Названа вона так на честь архітектора і художника, який спроектував її для безперешкодного проходу герцогів Медічі в Палаццо Пітті з Палаццо Веккьо.

rss