Купити онлайн автобусні квитки

Опубликовано: 09.02.2019

Придбавши електронний квиток, власник може самостійно роздрукувати бланк, де міститься вся необхідна інформація щодо подорожі, а також особисті дані та QR-код, де закодована аналогічна інформація.

Увага! При придбанні електронних квитків слід зазначати ім’ я майбутнього власника у вигляді, записаному в посвідченні особи, перейдите сюда джерело. Допускається не більше трьох розбіжностей, які не впливають вагомо на дані.

Окрім того, QR-код можна надавати навіть на екрані мобільних електронних пристроїв будь-якого типу, а провідник так само зчитує його перед посадкою.

Коли є необхідність звітувати за квиток, для його отримання на спеціальному бланку слід звернутися до співробітника вагона.

Електронні квитки вважаються проїзними документами, тому власник не потрапить у вагон при їх відсутності, навіть якщо він має з собою особисті документи чи будь-які інші папери. Це основна відмінність залізничного електронного квитка від авіаційного аналога.

При втраті або пошкодженні електронного квитка, його можна відновити в «Особистому кабінеті».

Коли з різних причин QR-код не зчитується пристроєм провідника, достатньо ввести номер квитка, перевіривши всю необхідну інформацію.


12.06 | Квитки на міжміські автобуси онлайн - реальність?