Купити Косарку для трави недорого - Продаж роторних косарок в Україні - Краща ціна на дискову косарку в інтернет магазині Мотолюкс

Опубликовано: 08.10.2018

Дискові косарки - це кращий вибір для сінозаготівлі з невеликих і середніх ділянок. За допомогою таких косарок Ви можете регулювати висоту скошування, а також косити на ділянках з будь-яким рельєфом. Всі дискові косарки комплектуються бензиновими двигунами з повітряним охолодженням.

Навіть найпростіші косарки можуть забезпечити травою невелике господарство. Ми пропонуємо косарки європейських виробників, які відрізняються високою якістю виконання. В дискових косарках використовуються мотори від таких відомих брендів, як Honda і Briggs & Stratton.

У магазині Motolux Ви можете купити дискові косарки з безкоштовною доставкою Закарпатській області. Ми пропонуємо Вашій увазі чеські косарки Vari, будучи їх імпортерами в Україну. Ножі в таких косарках заховані між двома дисками, що захищає їх від каменів і інших перешкод. У такий косарки великий термін служби, що забезпечить Вам безпроблемну роботу, а також відмінний результат.

rss