День гніву: коли хочеться кричати ...

Опубликовано: 03.09.2018

видео День гніву: коли хочеться кричати ...

Hyperloop, Мотурначка, Порошенко, цицьки, Добкін у #@)₴?$0 з Майклом Щуром #18 with eng subs

Сьогодні ви роздратовані, при заданому недоречно питанні - зривається на крик, і що найсумніше - вам важко контролювати свої емоції. В такому випадку впоратися з гнівом допоможуть наступні поради.День з ранку не задався, події відбуваються не за запланованим сценарієм, справи йдуть шкереберть - мабуть, в цьому випадку важко буде себе стримати і не накричати на близьких людей, хоча вони тут ні до чого. Навчіться себе стримувати і не ображати людей, на жаль, знаходяться близько вас в хвилини гніву і відчаю. По-перше, подумки порахуйте не поспішаючи до десяти - двадцяти. За цей час ваше прискорене дихання нормалізується, увагу сконцентрується чітко на проблемі, а думки в голові почнуть працювати в напрямку вирішення проблеми. Потім випийте склянку прохолодної води. Це також допоможе вам взяти себе в руки.


SCP-3426 A Spark Into the Night | Keter | k-class scenario scp

Коли хочеться кричати - кричіть, але так, щоб вас ніхто не почув. Вам необхідно випустити «пар», здається, що якщо, висловити все, що накопичилося - то на душі стане легше. Це дійсно так. Вам необхідно виговоритися. А чи не продовжувати в собі накопичувати гнів. Зайдіть будинку в душ, включіть сильний напір води і дозвольте собі висловитися так, як вимагає того душа. Уявіть, що поруч з вами невидимий співрозмовник або ваш кривдник, до якого у вас накопичилося чимало претензій.


HammAli & Navai feat. Джоззи - Закрываю глаза

самий кращий спосіб позбавитися від гніву і неконтрольованого роздратування - зайнятись спортом. Сходіть в спортивний клуб, фітнес-центр, знайдіть гумову грушу, надіньте рукавички і починайте бити по груші в повну силу. Через кілька хвилин ви втомитеся, а роздратування зміниться умиротворенням. Також добре допомагає «Прийти в себе» плавання. Сходіть в басейн, пропливаючи кілька кіл, і ваш настрій покращиться.

Ще один варіант впоратися з гнівом - це сходити на концерт рок групи. У загальному шумі заходи можна в повний голос підспівувати музикантам, потанцювати і просто розслабитися. Зміна обстановки допомагає по-новому поглянути на звичні речі і місця гніву в годинник веселощів просто не залишиться.

rss